Test Prep Pricing

Simple Pricing For Any Budget: Pay Only $425 Per Course

Why We Beat The Competition:

  1. A single site license gives unlimited access to all students and teachers at your school.
  2. Seasonal and volume-based discounts available.
  3. No administrative fees or assessment charges.
  4. Pay per-year, not per-student.
  5. A dedicated customer success manager is assigned to every account.
  6. We make it possible for many teachers to purchase from their classroom funds.

Our programs align to all state standards.